Login form
Menu
Categories
Programs
Multimedia
Desktop
Lojra | Games
Filma | Movies
Music | Video Clips
Crack | Serials | Patch
Drivers
Humore Shqip | Comedy
Voto
Cfar deshironi te postojm me shume?
Total of answers: 623
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » Articles » Desktop

4D Desktop
 
 
-Kush nuk din me punu: masi ta instaloni ja ndrecni opcionet qe i kerkohen tek icona
 ne desktop edhe veq Ctrl edhe Shift te dyja i mbani shtypur
 meniher dhe me maus munesh me hec.
 
 
Size: 1 MB
 
 
Category: Desktop | Added by: Ghettog (01-03-2010)
Views: 789 | Tags: 4D Desktop | Rating: 0.0/0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Search
Clock
Bashkohu me ne
Copyright TetovaDC © 2019 | All Rights Reserved