Login form
Menu
Categories
Programs
Multimedia
Desktop
Lojra | Games
Filma | Movies
Music | Video Clips
Crack | Serials | Patch
Drivers
Humore Shqip | Comedy
Voto
Cfar deshironi te postojm me shume?
Total of answers: 623
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » Articles » Lojra | Games

Delta Force 2 - Black Hawk Down
 
 
 
 
-Minimum System Requirements
System:PIII 733MHz or equivalent
RAM:256 MB
Video Memory:32 MB
Hard Drive Space:750 MB


-Recommended System RequirementsSystem:P4 1.4GHz or equivalent
RAM:256 MB
Video Memory:64 MB
 
 
 
 
 
 
 
Size: 500 MB
 
 
 
 
Crack:
 
 
Category: Lojra | Games | Added by: Ghettog (10-09-2011)
Views: 947 | Comments: 3 | Tags: Delta Force 2 Black Hawk Down | Rating: 0.0/0
0 Spam
2 Ghettog  
po shku para e instalon lojen edhe pastaj crack e nxjer prej folderi e ban copy edhe shkon atje ku e ki instalu lojen ne Local disk C ose D mvaret se ku e ki instalu edhe te folderi lojes e ban paste edhe kthehesh te icona e lojes ne desktop dhe kliko menjeher fillon loja edhe bohet full me e lujt wink

0 Spam
1 bufi  
ej tetov qit crack si osht perfuni spom bon si po du me instalu pom thot This application has failed to star because IBrowse.dll was not found. pak ndihmm ?

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Search
Clock
Bashkohu me ne
Copyright TetovaDC © 2019 | All Rights Reserved