Login form
Menu
Categories
Programs
Multimedia
Desktop
Lojra | Games
Filma | Movies
Music | Video Clips
Crack | Serials | Patch
Drivers
Humore Shqip | Comedy
Voto
Cfar deshironi te postojm me shume?
Total of answers: 623
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » Articles » Lojra | Games

Pro Evolution Soccer 2011 FullRip - 3.1 GB (EN/RUS) (FULL)
 
 
Whats Ripped? : Nothing! Only other languages apart from English & Russian are ripped !
 
 
Minimum system requirements:
[*] Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
[*] Processor: Pentium 4 2.5 GHz or equivalent Athlon performance
[*] Video Card: NVIDIA GeForce FX or ATI Radeon 9700 128MB with support for Pixel Shader 2.0
[*] Memory: 1 GB
[*] Sound Card: Sound Card compatible with DirectX 9.0c
[*] Hard disk: 8 GB
 
 
Recommended system requirements:
[*] Operating System: Microsoft Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP1) / Windows 7
[*] Processor: Core 2 Duo E6700 2.66GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 5800 +
[*] Video Card: GeForce 8800 GTS or Radeon HD 3800 series 512MB with support for Pixel Shader 3.0
[*] RAM: 2 GB
[*] Sound Card: Sound Card compatible with DirectX 9.0c
[*] Hard disk: 8 GB
 
 
 
 
Size: 3.1 GB
 
 
 
Category: Lojra | Games | Added by: Ghettog (07-10-2010)
Views: 2506 | Comments: 11 | Tags: Pro Evolution Soccer 2011 Full | Rating: 5.0/1
1 2 »
0 Spam
11 Ghettog  
albion

Shoku duhet se pari me e shkarku krejt partet qe i sheh me lart dhe pastaj i bon extract prej winrari edhe e instalon lojen pastaj te ngel vet me lujt biggrin

0 Spam
10 albion  
ey ku duhet me hi e me lu

0 Spam
9 Ghettog  
viski ramadani

Po shoki bon 100% lirisht mundesh me e shkarku wink

0 Spam
8 viski ramadani  
ghettog shoq a bon be 100% >????

0 Spam
7 Ghettog  
amir

download and enjoy i vjen shkarko dhe kenaqu (duke luajtur) shkarko linket qe i ke te gjitha edhe instaloe dhe luaj kjo eshte e gjitha

0 Spam
6 amir  
e ne ca vendi esht dawnload and enjoy

0 Spam
5 Ghettog  
Download and enjoy biggrin

0 Spam
4 endrit mazreku  
dua te luaj

0 Spam
3 Ghettog  

1 Spam
2 festim  
woowww #1 thnxx shuumm

1-10 11-11
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Search
Clock
Bashkohu me ne
Copyright TetovaDC © 2019 | All Rights Reserved