Login form
Menu
Categories
Programs
Multimedia
Desktop
Lojra | Games
Filma | Movies
Music | Video Clips
Crack | Serials | Patch
Drivers
Humore Shqip | Comedy
Voto
Cfar deshironi te postojm me shume?
Total of answers: 623
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » Articles » Programs

Microsoft Office 2010 Professional Plus (x86/x64)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Size: 750 MB
 
 
Category: Programs | Added by: Ghettog (14-09-2010)
Views: 378 | Comments: 5 | Tags: Microsoft Office 2010 Professional | Rating: 0.0/0
0 Spam
5 Ghettog  
bosi

po punon shkarkoje lirisht wink

0 Spam
4 bosi  
a punon kjo ??
mos e shkarkoj kot

0 Spam
3 Ghettog  
na fal shoki po linkat fshihen dhe per ket ekziston komenti se nuk mund ta di une se eshte fshi nese ju nuk tentoni ta shkarkoni edhe tash i regullova mund ta shkarkosh lirisht klm

0 Spam
2 XHONI  
edhe at shaum linke nuk boj a mundni ti ndrechni

0 Spam
1 XHONI  
ej nuk bojn kto linket:S

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Search
Clock
Bashkohu me ne
Copyright TetovaDC © 2019 | All Rights Reserved