Login form
Menu
Categories
Programs
Multimedia
Desktop
Lojra | Games
Filma | Movies
Music | Video Clips
Crack | Serials | Patch
Drivers
Humore Shqip | Comedy
Voto
Cfar deshironi te postojm me shume?
Total of answers: 623
Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Main » Articles » Programs

Msn Password Recovery
 
Size: 320 KB
 
 
Category: Programs | Added by: Mandy (22-12-2009)
Views: 598 | Comments: 4 | Rating: 0.0/0
1 Spam
4 Mandy  
Po Administratori tjeter (GHETTOG) jua ka sqaru ma posht se ky program funksionon vec per ne pc tuaj.Respect

0 Spam
3 [LiLy]HacK3d[A][L]  
o wlla passin mund ta xhish vech nese e kie te regjistrawme ne PC tonde a qerve mo hakat se kot e kie sun va xhish :S
FLM Per Mirkuptimin :D:D

0 Spam
2 Ghettog  
po ky program funksionon vec per ne pc tende p.sh nese ne msn tende e ke te selektume funksionet Remember me , dhe Remember my password ater me ket program mundesh me ja xhet paswordin msn, vec klikon ne program ( Recover Password! ) si ne foto me lart dhe ta tregon passwordin wink

0 Spam
1 berat  
ej a po me tregon dikush si funksionon ky program se po me vyn shum
flm per mirkuptim

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Search
Clock
Bashkohu me ne
Copyright TetovaDC © 2019 | All Rights Reserved